П'ятниця, 08 вересня 2017 06:05

ЛьвДУВС проводить успішну боротьбу із плагіатом у наукових роботах

Антиплагіатна система у Львівському державному університеті внутрішніх справ була запроваджена ще у червні 2016 року. Її основне завдання – запобігання та виявлення академічного плагіату в роботах науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти та притягнення їх до дисциплінарної відповідальності на основі Інтернет-системи StrikePlagiarism.com (упродовж року було перевірено понад 500 наукових робіт). Послугами компанії «Plagiat.pl» користуються уже понад 250 університетів у всьому світі, і це дає змогу об’єднати бази даних усіх цих освітніх закладів, що сприяє якіснішій перевірці завантажених документів.

IMG 3751

7 вересня відбулася робоча зустріч ректора університету Романа Благути з директором ТзОВ «Плагіат» Олександром Стрямцем. Зокрема, за сприяння у забезпеченні академічної доброчесності в освітньому процесі Львівського державного університету внутрішніх справ, ефективну роботу та високий професіоналізм у пропагуванні етики наукових досліджень ректор вручив колегам Подяку. Відбулася конструктивна бесіда, було окреслено напрями подальшої співпраці, досягнуто домовленостей про проведення роз’яснювальної лекції для здобувачів вищої освіти ЛьвДУВС, а також заплановано залучення фахівців ТзОВ «Плагіат» до наукових заходів університету.