Середа, 31 липня 2019 12:50

У ЛьвДУВС відбувся випуск слухачів первинної професійної підготовки

У Західноукраїнському центрі первинної професійної підготовки поліцейських «Академія поліції» ЛьвДУВС відбувся випуск 31 дільничного офіцера.

Слухачі урочисто склали Присягу працівника Національної поліції.

Т.в.о ректора Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Тарас Созанський привітав випускників із завершенням навчання і наголосив: “Сьогодні ви присягнули на вірність українському народові. Присяга — це не просто слова, це ваша клятва один перед одним, обітниця перед Україною. Це ваше сумління та честь. Пронесіть їх через своє життя достойно і будьте гідними звання працівника поліції”.

Слухачам вручили документи про закінчення первинної професійної підготовки та спеціальні жетони поліцейського.

Вже завтра вони продовжать службу у Львівській, Чернівецькій та Тернопільській областях.

“У вас починаються поліцейські будні, які відрізнятимуться від тих, які ви провели у цьому навчальному закладі, - звернувся до випускників заступник начальника управління кадрового забезпечення Головного управління національної поліції у Львівській області підполковник поліції Ігор Борис, - Бажаю, щоб ви потрапили у хороші колективи і мали гарних наставників, які б підтримували і допомагали. Щоб кожен період служби пройшли достойно, а люди, з якими будете зустрічатися, завжди були хорошої думки про вас. Адже ваш авторитет залежить лише від вас”.

Благословив слухачів на віддану та сумлінну службу митрофорний протоієрей отець Микола Ревуцький.