Понеділок, 12 серпня 2019 09:25

На Верещиці відбулось спортивне свято для учасників табірного збору

(1 Vote)

Захід тривав упродовж двох днів. У суботу першокурсники завзято боролися за звання найсильнішого серед новобранців, а у неділю відбулися змагання з волейболу.

Спортивне свято організували та провели працівники кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 ЛьвДУВС.

Свою фізичну міць, силу волі та витримку продемонстрували представники усіх факультетів. Учасники змагань поборолися за першість в окремих видах спорту.

Розпочалось спортивне свято у суботу. Цього дня новобранці мали змогу випробувати власні сили у гирьовому спорті. Перед початком естафети викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки, майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту Михайло Домінюк поділився секретами майстерності з піднімання гирі та наголосив на заходах безпеки.

Для багатьох новобранців ці змагання стали дебютом у гирьовому спорті, проте це не завадило їм чудово впоратися із цим випробуванням. У естафеті серед хлопців найсильнішим виявився Богдан Махновець, вихованець факультету №3, який здійснив 82 поштовхи гирі, вагою 16 кг. Друге місце здобув Іван Щербанич, курсант факультету №2, а третім виявився Дмитро Єзерський з факультету №3. Серед дівчат перемогу у цьому виді спорту виборола Анна Сидорчук, вихованка факультету №2, з результатом 96 поштовхів гирі, вагою 8 кг. «Срібло» здобула Софія Бандзюнь (факультет №1), а «бронзу» - Діана Острижнюк (факультет №2).

Цього ж дня юнаки змагалися у підтягуванні на перекладині. У цій вправі найбільш витривалим виявився представник факультету №3 Святослав Процюк. Призерами у підтягуванні на перекладині також стали Андрій Дідик з факультету №3 (2 місце), Олександр Кулик (факультет №3) та Ігор Грушецький (факультет №2), які розділили між собою третю сходинку.

Дівчата тим часом позмагалися у згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи. Переможцями стали Вікторія Гаркавенко (факультет №1) та Поліна Прищенко (факультет №3). Друге місце здобули Ярослава Нестеренко (факультет №3) та Діана Близняк (факультет №1), а третє – Аліна Козачук (факультет №2).

Чи не найбільш захоплюючим для новобранців виявився наступний етап змагань – перетягування канату. За перемогу відчайдушно боролися збірні кожного з факультетів – по 10 представників у команді. У підсумку серед хлопців перше місце здобула збірна факультету №3, а серед дівчат найсильнішими виявилися майбутні слідчі.

Продовжилось спортивне свято у неділю. Представники факультетів змагалися за звання кращої волейбольної команди. Боротьба на спортивному майданчику була напруженою та запеклою, жодна з команд не хотіла поступатися суперникам. Тож, у підсумку серед хлопців перше місце здобула збірна факультету №1, а серед дівчат найбільш вправними у волейболі виявилися вихованки факультету №3.

Вітаємо переможців і призерів змагань, бажаємо успіхів та підкорення нових спортивних вершин!

Read 519 times Last modified on Понеділок, 12 серпня 2019 09:38