27 вересня відбудеться засідання науково-практичного семінару «Проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів: соціальний і правовий аспекти».

Запрошуємо до участі в роботі засідання науково-практичного семінару «Проблеми протидії незаконному обігу наркотичних засобів: соціальний і правовий аспекти».

Захід відбудеться 27 вересня за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26, 4 поверх, зал засідань Наукового товариства ЛьвДУВС. Початок роботи о 15.00 год.

Напрями роботи науково-практичного заходу:

1) кримінально-правові та кримінологічні засоби протидії незаконному обігу наркотичних і психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів;
2) кримінальне процесуальне та криміналістичне забезпечення протидії злочинам у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів;
3) профілактика наркоманії адміністративно-правовими засобами;
4) проблеми взаємодії суб’єктів системи профілактики наркоманії;
5) міжнародно-правові аспекти протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів;
6) інформаційне забезпечення правоохоронних і правозахисних органів щодо протидії незаконному обігу наркотичних засобів.

До участі у роботі науково-практичного заходу запрошуються науковці, працівники правоохоронних та правозахисних органів, аспіранти, ад’юнкти та здобувачі вищої освіти.

Заявки для участі просимо надсилати до 16 вересня:

• Йосифовичу Данилу Ігоровичу, завідувачеві кафедри адміністративного права та адміністративного процесу, к.юрид.н., доцентові, полковнику поліції, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
  • Баб’яку Андрію Васильовичу, завідувачеві кафедри оперативно-розшукової діяльності к.юрид.н., доцентові полковнику поліції, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Заявку на участь та додаткову інформацію можна знайти за посиланням.