4 жовтня відбудеться науково-практичний семінар «Проблеми приватного права в умовах гармонізації законодавства України з правом Європейського Союзу»

Кафедра цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ запрошує до участі в роботі науково-практичного семінару «Проблеми приватного права в умовах гармонізації законодавства України з правом Європейського Союзу». Захід відбудеться 4 жовтня за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 9. Початок – 10.00 год (реєстрація з 9.30).

Запрошуємо на семінар науковців і юристів-практиків, здобувачів вищої освіти, представників правоохоронних та правозахисних структур, зацікавлених в обговоренні зазначеної проблематики.

Заявки на участь у науковому заході приймаються до 18 вересня за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 9 (юридичний факультет) або електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаткову інформацію та заявку на участь можна знайти за посиланням.