П'ятниця, 16 серпня 2019 07:18

Курсанти-першокурсники змагалися у конкурсі строю і пісні

У навчально-тренувальному відділі «Верещиця» ЛьвДУВС відбувся конкурс-огляд строю і пісні. Змагалися навчальні групи курсантів першого курсу факультетів № 1, № 2 та № 3. За перемогу у конкурсі боролися 12 команд.

Під час проведення змагань судді оцінювали не лише рівень підготовки, виконання стройової пісні, а й зовнішній вигляд, взаємопідтримку та командний дух. Також звертали увагу на дії командира та його керування строєм.

До складу журі увійшли керівник табірного збору Ігор Сидорук, його заступник Юрій Яремчук, працівники кафедри тактико-спеціальної підготовки Юрій Йосипів, Сергій Банах, Володимир Синенький, Марія Московчук та заступник начальника відділу кадрового Роман Сушко.

Захід пройшов на одному диханні. Курсанти відповідально підготувалися до участі у конкурсі. Атмосфера, що панувала у Верещиці того дня, була патріотичною та наповненою змагальницьким духом.

У підсумку впевнену перемогу вибороли дівчата з 4?-ї групи 3?-го факультету. Друге місце розділили між собою також дівочі команди – 4-тої групи 2-го факультету та 4-ї групи 1-го факультету. Третє місце заслужено посіли представниці 3-ї групи 1-го факультету.

Як нагороду, команда-переможець отримала право виступу під час урочистостей з нагоди закриття табірного збору, які відбудуться вже цієї неділі.