10 жовтня 2019 року відбудеться науково-практичний семінар «Фінансові потоки економічних агентів: теоретичні та практичні аспекти»

Запрошуємо взяти участь у науково-практичному семінарі «Фінансові потоки економічних агентів: теоретичні та практичні аспекти».

Захід відбудеться 10 жовтня 2019 року за адресою: м. Львів, вул. М. Кривоноса, 1 (факультет управління та економічної безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ). Початок роботи о 14:00 год., реєстрація учасників з 13:30 год. до 14:00 год.

До участі у роботі науково-практичного семінару запрошуються науковці і практики, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики.

Напрями роботи науково-практичного семінару:

1. Фінансові потоки економічних агентів: еволюція концепції.
2. Сучасні тенденції формування фінансових потоків економічних агентів.
3. Обліково-аналітичний інструментарій фінансових потоків економічних агентів: методологічне та практичне забезпечення.
4. Контроль фінансових потоків економічних агентів: питання вдосконалення у рамках прогресивного зарубіжного досвіду.
5. Системний аналіз і управління фінансовими потоками економічних агентів.

Для участі у роботі науково-практичного семінару необхідно до 10 вересня 2019 року надіслати на електронну адресу організаторів Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:
1) заявку за наданою формою;
2) текст тез доповіді, оформлений за вказаними вимогами.

Заявку на участь та додаткову інформацію можна знайти за посиланням.