Неділя, 18 серпня 2019 13:23

У ЛьвДУВС відбулося урочисте закриття табірного збору

Сьогодні у навчально-тренувальному відділі «Верещиця» відбулись урочистості з нагоди закриття табірного збору.

Так званий «курс молодого бійця» для курсантів-новобранців тривав протягом двох тижнів. За цей час юнаки та дівчата випробували власні сили та завзяття. А ще - загартувалися й неабияк потоваришували, тож більшість із них уже з нетерпінням очікують початку навчання.

Привітати першокурсників із завершенням табірного збору прийшли їхні рідні та друзі.

Святкове дійство традиційно розпочалося із виконання Державного Гімну України.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять мужніх воїнів, які полягли, захищаючи волю та незалежність України. Після цього відбулось покладання квітів до обеліска правоохоронцям, які загинули у боротьбі за Батьківщину.

Т.в.о. ректора Львівського державного університету внутрішніх справ Ольга Балинська та керівник табірного збору Ігор Сидорук вручили відзнаки переможцям спортивних змагань та конкурсу-огляду «Краща стройова пісня». Нагадаємо, під час двотижневого вишколу у Верещиці для першокурсників влаштували справжнє спортивне свято. Новобранці випробували власні вили у гирьовому спорті, поборолися за першість у перетягуванні канату та у грі з волейболу. Окрім цього, юнаки позмагалися за перемогу у підтягуванні на перекладині, а дівчата - у згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи.

Вручаючи дипломи переможцям змагань, т.в.о. ректора вишу Ольга Балинська привітала їх із отриманою відзнакою та побажала незмінного успіху.

Звертаючись до першокурсників, Ольга Михайлівна подякувала їм за те, що обрали таку важливу та потрібну для держави професію. «Ви проявили не тільки мужність та свідомість, але й знайшли у собі сили вийти на нелегкий шлях охорони права, - відзначила вона. - Дякую вам за те, що вибрали наш університет. Повірте, ви не тільки матимете нагоду споглядати красу природи, а згодом – красу архітектури міста Лева. Ви також будете вчитися у кращих традиціях правників, адже випускники нашого університету - це знані полковники, генерали, керівники різних рівнів правоохоронних структур. Ви будете навчатися у серці відродження національного духу України, державницького патріотизму. Прошу завжди пам’ятати про свою мету, з якою ви прийшли сюди. І на цьому нелегкому шляху бажаю вам здоров’я, наполегливості та завзяття. Ваше завдання зараз – вчитися, гартувати своє тіло і дух, набувати професійних навиків!».

У своїй промові Ольга Балинська також звернулася до батьків. Вона наголосила: «Вашим дітям зараз дуже потрібні віра та постійна підтримка. Нехай у навчанні та в житті їх завжди супроводжує тиха, щира материнська молитва та мудра батьківська порада. Ми маємо усі разом подолати шлях гарту цих молодих людей, аби через декілька років вони, карбуючи крок, пройшли центральною площею Львова в офіцерських погонах».

Талановита курсантка 3 курсу факультету №2 Мар’яна Воробчак подарувала усім присутнім патріотичну композицію «Україно – ти моя родино!».
Після цього відбувся показовий виступ переможців конкурсу строю та пісні. Дівчата з 4 групи факультету №3 вразили присутніх бездоганним вишколом, щирими усмішками та дзвінкими голосами.

На завершення свята новобранці дружно пройшли урочистим маршем.

Своїми враженнями про двотижневий вишкіл поділилася першокурсниця факультету №3 Ярослава Нестеренко: «Емоції переповнюють! Особливо, коли згадую найбільш яскраві моменти. Їх було багато: друге місце у змаганнях зі згинання-розгинання рук, наша перемога у конкурсі строю та пісні … Ми дуже здружилися за цей час, навіть не хочеться розлучатися».

Дівчина переконує, табірний збір для неї виявився не складним. «Я була готова до випробувань, адже вступила до університету після військового ліцею», - зізнається Ярослава.

Двотижневий вишкіл на Верещиці завершився. Вітаємо першокурсників із успішним подоланням цього випробування та бажаємо успіхів у навчанні!