Триває всеукраїнський конкурс «Розумним Бути Модно». Студентів ЛьвДУВС запрошуємо прийняти участь та позмагатися за грошові гранти

До відома студентів Львівського державного університету внутрішніх справ. До 30 вересня триває прийом конкурсних робіт в рамках всеукраїнського конкурсу «Розумним Бути Модно». Автори трьох кращих робіт отримають грошові гранти. Витратити кошти можна на оплату навчання або за власним розсудом. Переможці отримають:

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.
  • Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій.

Стати конкурсантами за особистим бажанням можуть здобувачі вищої освіти заочної та денної форми навчання, контрактної основи або державного замовлення. Це можуть бути студенти всіх курсів та факультетів без будь-яких обмежень.

Для участі в конкурсі студентам Львівського державного університету внутрішніх справ необхідно написати есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЄС»

Готові роботи надсилайте до 30 вересня на поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Детальніша інформація щодо правил написання, оформлення та змісту робіт - http://bit.ly/2HfQK7s.

Грошові гранти виділяються компанією Open Media Group та партнерами: Е-Квиток (сервіс бронювання жд квитків), УАУА инфо (інформаційний портал для батьків про дітей), Надра Кредит (сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів), Ликар инфо (інформаційний портал про здоров'я та медицину) та УАУА инфо (інформаційний портал для батьків про дітей).

Терміни проведення конкурсу:

Конкурс стартує з 27.05.2019.

Deadline – 30.09.2019.

Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.

Оголошення переможців – 23.10.2019.