Понеділок, 02 вересня 2019 13:55

Юридичний факультет ЛьвДУВС зустрів першокурсників

На юридичному факультеті Львівського державного університету внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди нового навчального року.

З початком вкрай важливого етапу у їхньому житті студентів-першокурсників привітав ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута: «Для вас це знаменна подія. Ви вперше святкуєте День знань вже як здобувачі вищої освіти. У стінах університету ви будете опановувати дуже важливу, потрібну, цікаву, і, водночас, складну професію. Часто від рішення фахівця у галузі права залежить доля людей. Від того, наскільки ви буде перейматися не лише буквою, а й духом закону, орієнтуватися у судовій практиці, розуміти суть процесів, настільки ви зможете стати фаховим юристом».

А щоби у майбутньому першокурсники досягли справжніх професійних вершин, ректор ЛьвДУВС Роман Благута відкрив їм таємницю успіху: «Для цього треба небагато: лише розуміти, що навчатися потрібно якісно, постійно здобувати знання і навики».

Настанови першокурсникам дав і віце-мер Студентської Ради Львова, здобувач вищої освіти 2-го курсу юридичного факультету Микола Апетик: «Сьогодні для кожного з вас починається нова пригода. Ви самі творите свою історію. Хочу дати декілька порад, які допоможуть вам під час навчання. Багато спілкуйтеся і будьте хорошими друзями. Сформуйте команду, яка буде міцною і нездоланною. Живіть, насолоджуйтесь, усміхайтеся, бо ж ви студенти. Ваш шлях лише починається. І ще - будьте сміливими, бо смілива людина не та, яка нічого не боїться, а та, яка може подолати всі негаразди».
На успішний новий навчальний рік студентів юридичного факультету поблагословили настоятелі храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Володимир та отець Тарас.

Здобувач вищої освіти 3-го курсу Тетяна Скільська виконала для присутніх пісню «Свято». Музичне привітання прозвучало також і від студента 3-го курсу Бахрама Мамедова та учениць Львівської правничої гімназії Анастасії Ткаченко і Наталії Лучко.

На завершення студенти юридичного факультету Львівського державного університету внутрішніх справ принесли запалені лампадки до меморіалу Пам’яті жертв політичних репресій на Замарстинівській.