Понеділок, 02 вересня 2019 15:03

ЛьвДУВС гостинно відчинив двері для студентів-першокурсників факультету №3

Сьогодні Львівський державний університет внутрішніх справ зустрів у своїх стінах студентів-першокурсників факультету №3.

Здобувачів вищої освіти, які цьогоріч вперше переступили поріг вишу, привітав ректор ЛьвДУВС полковник поліції Роман Благута.

«Радію вашому вибору саме цієї спеціальності. Вона відкриває великі перспективи, - наголосив очільник вишу. - Але ви повинні поставити за мету зробити навчання своїм обов'язком і основним завданням. Потрібно прагнути знати більше і мати спрагу до знань».

Присутні виконали Державний Гімн України. А настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього Української греко-католицької церкви отець Володимир Кепич благословив першокурсників на успішний навчальний рік.

На завершення свята курсантка факультету №1 Христина Багрій подарувала усім присутнім музичне привітання.