Понеділок, 02 вересня 2019 16:13

Першокурсникам ЛьвДУВС вручили символічний студентський квиток та ключ до знань

Сьогодні на факультеті управління та економічної безпеки, а також факультеті психології ЛьвДУВС відбулися урочистості з нагоди початку навчального року.

Зі знаковим днем у їхньому житті першокурсників привітав ректор вишу Роман Благута.

«Ви ті, кого зараз потребує суспільство, - зазначив він у своїй промові. – У вас є важливе завдання — вчитися. Легко в освіті ніколи не буває. До навчання завжди треба докладати зусиль, мати наполегливість, тож бажаю вам натхнення та успіху».

Проректор ЛьвДУВС Василь Франчук привітав студентів у великій університетській родині: «Наша зустріч - визначальна і дуже відповідальна подія у вашому житті. Ви обрали фах і маєте можливість себе реалізувати. Але для цього потрібне велике бажання вчитися і прагнути до нового. Хочу, щоби ваша дорога як студентів була цікавою, веселою та змістовною. І пам'ятайте всім відомий вислів, у якому закладена глибинна філософія: «Шлях осилить той, хто йде».

Декан факультету психології Зоряна Кісіль поділилася із першокурсниками своєю заповітною мрією і попросила їх допомогти із реалізацією її задуму: «Сьогодні ви змінили свій статус зі школяра на здобувача вищої освіти, зробили крок у дорослий світ. Бажаю, аби через чотири роки ми з вами зустрілися на цьому ж місці і кожному з вас ми вручили диплом з відзнакою. Це моя заповітна мрія, яку, я вірю, ви втілите у життя».

Бадьорості духу та завзяття побажала першокурсникам декан факультету управління та економічної безпеки Ірина Ревак. «Перед вами відкриті нові широкі ворота знань. На вас ми покладаємо великі надії. Вам будувати майбутнє України, - наголосила вона.

Отець Храму святих апостолів Петра і Павла Микола Кавчак благословив студентів на легкий навчальний рік.

Після спільної молитви отець Микола звернувся до першокурсників: «Пам'ятайте, що кожен із вас є особливим, наділеним талантами та уміннями. І ці таланти, які Господь вам дав, ви повинні у цьому закладі примножувати. Я вірю, що всі, хто працюватиме разом з вами, зроблять вас професіоналами. Але, найперше, залишайтеся людьми”.

Свято продовжилося передачею першокурсникам символічного студентського квитка, залікової книжки та ключа до знань.

А на завершення усім присутнім подарували декілька музичних композицій.