Вівторок, 03 вересня 2019 08:58

Працівники університету отримали відзнаки МВС України

Ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Роман Благута урочисто вручив відзнаки МВС працівникам вишу.

Зокрема, декана факультету №1 полковника поліції Олексія Авраменка було нагороджено нагрудним знаком «Кращий працівник МВС». А проректор ЛьвДУВС Мар’ян Гурковський отримав пам’ятний знак до 100-річчя кадрової служби відомства.

Грамотами Міністерства внутрішніх справ України було заохочено декана факультету №2 полковника поліції Ігоря Сидорука, завідувача відділення професійної підготовки ВКЗ старшого лейтенанта поліції Ігоря Залецького та провідного фахівця відділення соціально-гуманітарної роботи Наталію Коркішко.

Подяку МВС отримали завідувач відділення інформаційно-операційного супроводу освітнього процесу відділу технічних засобів навчання Маркіян Вульчин та фахівець Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Андрій Староста.

Ректор ЛьвДУВС привітав колег із отриманням цих почесних відзнак та побажав подальших успіхів на професійній ниві.

Працівники університету отримали відзнаки МВС України