Середа, 04 вересня 2019 14:46

Курсантів ЛьвДУВС ознайомили із роботою гуртків, що діють у виші

Курсантів Львівського державного університету внутрішніх справ ознайомили із гуртками, що діють у виші.
Заступник начальника відділу організації наукової роботи Галина Савчин розповіла присутнім: «Науково-дослідна робота у ЛьвДУВС проводиться на базі наукового товариства. Минулоріч воно налічувало 380 осіб, яких об’єднувала одна мета – наукові пошуки».

Зі слів Галини Савчин, у Львівському державному університеті внутрішніх справ діє 20 наукових гуртків, засідання яких, як правило, відбуваються щомісяця.
Також майбутніх гуртківців ознайомили із конкурсами, які дають можливість виграти грант на оплату навчання. А ще анонсували щорічні збори наукового товариства, які відбудуться 18 вересня.

Курсантів закликали обирати собі гурток за вподобаннями, і навіть не обмежуватися одним. «Адже розумними бути модно, - підсумувала Галина Савчин, - тому займайтеся науковою роботою».
Зі спортивними секціями другокурсників ознайомила Олена Тьорло, керівник кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2. Від неї курсанти дізналися про вже діючі спортивні гуртки, а також мали можливість запропонувати ті напрямки, у яких хотіли б розвиватися. Юнаки та дівчата, окрім цього, ознайомилися із розкладом роботи спортивних секцій.