Четвер, 05 вересня 2019 08:29

Працівники підрозділу ТОР провели ознайомче заняття для курсантів

До Львівського державного університету внутрішніх справ завітали працівники роти тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції Львівщини. Поліцейські провели ознайомче заняття для курсантів 2-го та 3-го курсів факультету №3.

Вихованці вишу поцікавились у гостей про умови вступу на службу до підрозділу ТОР. Відповідаючи на це питання, патрульні наголосили на необхідності хорошої фізичної підготовки, а також знань та умінь із надання першої домедичної допомоги.

Курсанти з цікавістю слухали про непересічні моменти з досвіду ТОРівців, розпитували про труднощі та психологічні аспекти їхньої роботи.

Також гості продемонстрували курсантам спеціальні технічні засоби, які використовують під час служби.