Четвер, 05 вересня 2019 13:30

У ЛьвДУВС відбулися звітно-виборчі ветеранські збори

У Львівському державному університеті внутрішніх справ пройшли звітно-виборчі ветеранські збори. На них зустрілися члени Ради ветеранів та ветеранської організації.

Розпочалося засідання хвилиною мовчання.
«За останні декілька років, з 2014-го, пішли із життя 13 членів нашої ветеранської організації. Давайте пом’янемо їх і всіх тих, хто раніше залишив нас, хвилиною мовчання», - звернувся до присутніх Голова Ради ветеранів Віктор Томас.
«На сьогодні ветеранська організація ЛьвДУВС налічує 225 чоловік,- зазначив Віктор Томас, - З них 65% - ветерани і 35% - пенсіонери органів внутрішніх справ».

Ветеранська організація не припиняє роботу над соціальним захистом і моральною підтримкою своїх спілчан та їх сімей. Активно долучається і до виховної та наставницької роботи серед курсантів та студентів. За ветеранами похилого віку, немічними і хворими закріплені волонтери. Не забувають у організації і про чорнобильців. Окрему увагу приділяють жінкам-ветеранам та вдовам членів ветеранської спілки.

Рада ветеранів бере активну участь в університетських святах, зокрема, випусках курсантів та складанні ними Присяги. А заступник Голови Ради ветеранів Дмитро Удут проводить екскурсії для вихованців та гостей університету у Народному музеї вишу.

На зборах ветеранської організації обговорили ті проблеми, які є у спілці, та запропонували шляхи їх вирішення. Також вибрали кандидатів на обласну конференцію Ради асоціацій ветеранів Головного управління Національної поліції Львівщини.

Віктора Томаса одноголосно переобрали головою Ради ветеранів ЛьвДУВС. А до своїх лав організація прийняла нового спілчанина - випускника Львівської школи міліції 1959 року Володимира Якубенка.