П'ятниця, 06 вересня 2019 12:09

До студентів-першокурсників із ознайомчим заняттям завітали представники юстиції

Представники Головного територіального управління юстиції у Львівській області провели ознайомчу лекцію на тему «Новітня юстиція та сучасна молодь» для студентів-першокурсників факультету №3.

Розповісти вихованцям вишу про структуру органів юстиції та напрямки їхньої роботи до Львівського державного університету внутрішніх справ завітали Оксана Куманська-Нор, заступник начальника з питань державної реєстрації - начальник управління державної реєстрації та Віталія Шепега, начальник відділу взаємодії зі суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації реєстраторів Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Студенти дізналися про онлайн-сервіси Міністерства юстиції України та можливості, які отримують користувачі цих Інтернет-порталів.

Віталія Шепега розповіла студентам про Центри з надання адміністративних послуг і про те, яку інформацію там можна дізнатися.
Чимало обговорювали можливість онлайн-реєстрації громадських організацій.
«Завжди серед студентства є прошарок, якийсь дуже активно займається громадською діяльністю, - зазначила Оксана Куманська-Нор, - Часто це спілки молодіжного чи спортивного спрямування. Тож, якщо у вас теж виникне таке бажання, ми радо вам у цьому допоможемо».
Окрему увагу приділили електронному цифровому підпису: способам та доцільності його отримання.

«Сьогодні цінується та молодь, яка не лише щось знає, але й уміє застосовувати свої знання, має аналітичне мислення, - резюмувала зустріч Оксана Куманська-Нор, - Заохочую вас розглядати себе як потенційних державних службовців, адже державна служба сьогодні стає все більше модною. Потрібно, щоб до неї приходила кваліфікована молодь, потрібен рух, креатив. Але, звісно, потрібен професіоналізм».

А на завершення заняття усіх присутніх запросили приходити на стажування до Головного територіального управління юстиції у Львівській області.