Вівторок, 10 вересня 2019 10:53

У ЛьвДУВС навчатимуть майбутніх поліцейських офіцерів громади

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ відбудуться навчання у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади».
Наразі триває відбір тренерів, які будуть залучені до підготовки учасників проекту. Самі ж навчання розпочнуться вже у жовтні.

Аби обговорити організацію тренінгів, у ЛьвДУВС відбулася координаційна зустріч керівництва вишу та делегатів Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США (ІСІТАР). В обговоренні також взяли участь заступник начальника управління дільничних офіцерів поліції ДПД Національної поліції України Василь Богдан та представники поліції Львівської області.

«Ми раді, що долучилися до проекту підготовки поліцейських офіцерів громад, - звернувся до присутніх ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Роман Благута. – У 2015 році Львів став другим містом, де розпочала роботу патрульна поліція. Молоді, мотивовані люди стали поштовхом у реформуванні правоохоронної системи в Україні. Тепер ми долучаємося до проекту з підготовки поліцейських офіцерів громади. Вірю, що він буде не менш вдалим кроком у розвитку Національної поліції».

Заступник директора програми ІСІТАР в Україні Тімоті Яновік зазначив: «Це дуже важлива програма. Ми вже досягли певного успіху у запровадженні її в Дніпрі. Отримали там чималий досвід. Хочемо продовжити реалізацію проекту вже у Львові».

Іноземні представники ознайомилися з приміщеннями, де буде відбуватися навчання поліцейських офіцерів громади. Обговорили потреби для успішного впровадження проекту та можливості, які є для його втілення.

Візит іноземної делегації відбувся у рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Підтримка і забезпечення сталості реформ у Національній поліції України».