Шаблоны Joomla 3.5

Вівторок, 12 вересня 2017 14:05

За практичним досвідом – у ситуаційний центр

Written by
Rate this item
(0 votes)

Будь-яке навчання є більш ефективним, коли воно тісно пов’язане із практичною стороною майбутньої роботи. Особливо важливим цей аспект є у підготовці поліцейських у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Відтак, досить дієвою в цьому напрямку є співпраця вишу з Головним управлінням Національної поліції у Львівській області, яка, серед іншого, полягає у залученні практичних працівників до проведення занять. А розпочинаючи з вересня цього року, курсанти матимуть змогу удосконалити свої теоретичні знання, виконуючи функції операторів ситуаційного центру Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування.

Нагадаємо, ситуаційний центр був створений наприкінці грудня минулого року, з метою підвищити ефективність роботи мобільних нарядів патрульної поліції та слідчо-оперативних груп. «Ядром» центру є сервер, що опрацьовує великі масиви інформації. Диспетчери та оператори центру продемонструють курсантам як здійснюється контроль за ситуацією в місті за допомогою камер відеоспостереження, а також навчать приймати звернення громадян і надавати їм допомогу.

Поглибленню знань курсантів також сприятиме чергування у складах навчальних слідчо-оперативних груп та Управлінні інформаційної підтримки та координації поліції «102».

Read 915 times