Середа, 11 вересня 2019 14:46

Курсантів ЛьвДУВС навчали надавати невідкладну медичну допомогу

Для курсантів Львівського державного університету внутрішніх справ провели тренінг до Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, який цього року відзначатимуть 14 вересня.

Основні заходи із невідкладної допомоги вихованцям вишу демонстрували медичні працівники Вищого навчального комунального закладу Львівської обласної ради «Інститут медсестринства і лабораторії медицини ім. Андрея Крупинського».

Викладачі інституту Роксолана Неділько, Юрій Шведа, Наталія Назар і Мар’ян Гончаров провели курсантам майстер-клас із надання допомоги потерпілим із пораненнями та різноманітними травмами, а також показали, як проводити реанімаційні заходи із відновлення дихання та роботи серцево-судинної системи.

Після лекції курсанти могли спробувати відтворити побачене на манекенах.