Субота, 14 вересня 2019 12:10

Із робочим візитом у ЛьвДУВС побував керівник поліції Чернівецької області

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулась робоча зустріч ректора вишу Романа Благути та начальника Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Анатолія Дмитрієва.

Очільник ЛьвДУВС ознайомив керівника поліції Буковини із матеріально-технічної базою університету, розповів про проекти, які впроваджуються спільно з міжнародними партнерами.

Під час візиту начальник ГУНП в Чернівецькій області оглянув навчальний ситуаційний центр, криміналістичний полігон, інтерактивну кімнату з протидії домашньому насильству. Також побував у стрілецькому тирі й ознайомився з умовами, у яких курсанти відпрацьовують навички з вогневої підготовки.

Окрім цього, Анатолій Дмитрієв відвідав Народний музей університету, дізнався про цікаві факти з історії вишу та оглянув колекцію експонатів, зібраних тут.

Керівник поліції Буковини залишив у книзі відгуків свої позитивні враження від візиту, а також побажав успіху науково-педагогічним працівникам та вихованцям ЛьвДУВС.