Понеділок, 16 вересня 2019 07:22

Курсанти ЛьвДУВС вибороли призові місця на чемпіонаті області з дзюдо

Вихованці ЛьвДУВС увійшли до числа призерів чемпіонату Львівщини з дзюдо. Змагання проходили у 8 вагових категоріях.

Захід відбувся у суботу, 14 вересня, у Львові. За перемогу в чемпіонаті боролися близько 50 учасників. Серед них – троє курсантів Львівського державного університету внутрішніх справ. До спортивної події юнаків підготував викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2, майстер спорту з боротьби самбо Володимир Ліпатов.

Вихованці ЛьвДУВС гідно представили університет на змаганнях. Зокрема, друге місце у ваговій категорії 66 кг отримав курсант 3-го курсу факультету №2 Митрофан Скляров, а «бронзу» здобув третьокурсник факультету №3 Віталій Ткач. Другокурсник факультету № 1 Вадим Лапін став третім у ваговій категорії 60 кг.

Вітаємо талановитих юнаків та щиро бажаємо нових спортивних досягнень і перемог!