Понеділок, 16 вересня 2019 14:19

Команда ЛьвДУВС виборола перемогу у міжнародних змаганнях зі стрільби

(1 Vote)

Команда ЛьвДУВС взяла участь у ХІІІ Міжнародних змаганнях зі стрільби між представниками силових структур Єврорегіону «Карпати». Захід тривав впродовж двох днів. За перемогу боролися 36 команд зі Словаччини, Польщі, України та Угорщини.

Проходили змагання у місті Лупків Підкарпатського регіону (Республіка Польща).

Стрільба виконувалась із автоматичного карабіну MSBS-ГРОТ з діоптричним прицілом та пістолета PR-15 Ragun.

За підсумками змагань чоловіча команда ЛьвДУВС у справжній конкурентній боротьбі здобула І місце. До команди увійшли працівники кафедри тактико-спеціальної підготовки Юрій Йосипів, Сергій Банах та Микола Моргун. Зокрема, у класифікації «Метання гранати» першість виборов завідувач кафедри Юрій Йосипів.

Жіноча команда посіла третє місце. Так, у класифікації «Стрільба із пістолета» «золото» отримала доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки Марія Московчук, а «бронзу» в цій же вправі – доцент кафедри адміністративного права та процесу Наталія Дідик. Також Марія Московчук стала другою в метанні гранати.

Крім цього, у класифікації «Стрільба із автомата» старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Катерина Крушельницька стала третьою.

Пишаємось досягненнями працівників університету та бажаємо їм нових яскравих перемог у професійній діяльності та на спортивній арені.