Четвер, 19 вересня 2019 10:37

Студенти ЛьвДУВС дізналися, як ефективно використовувати статистичну інформацію

Студенти факультету управління та економічної безпеки взяли участь у семінарі «Розвиток статистики України. Поширення статистичної інформації». Захід відбувся у рамках співпраці ЛьвДУВС та Головного управління статистики у Львівській області.

Зі вступним словом до учасників семінару звернулася декан факультету управління та економічної безпеки Ірина Ревак, яка наголосила на важливості теми обговорення.
Представники обласного управління статистики ознайомили присутніх з організацію роботи установи. Розповіли, що таке процесний метод статистичного виробництва та на прикладі зовнішньої торгівлі пояснили як відбуваються статистичні спостереження. Учасники семінару також довідалися як скористатися базами даних статистичної інформації.

Спікери ознайомили присутніх зі статистичними публікаціями та рубриками веб-сайту Головного управління статистики у Львівській області, звернули особливу увагу на одну із них – сторінку з інфографікою.
Студенти охоче ділилися своїм досвідом використання статистичної інформації та мали змогу дізнатися про усі секрети статистики. На завершення семінару для присутніх влаштували тематичну вікторину.