П'ятниця, 20 вересня 2019 07:00

У ЛьвДУВС презентували програму «2Дипломи»

Студенти Львівського державного університету внутрішніх справ дізналися, як стати учасниками програми «2Дипломи». Про це їм розповіли представники польської делегації, що завітали вчора до вишу.

На зустрічі були присутні здобувачі вищої освіти факультету психології, а також факультету управління та економічної безпеки ЛьвДУВС.

Із привітальним словом до студентів звернувся проректор університету Василь Франчук. Він зазначив, що представники Вищої школи управління охороною праці міста Катовіце завітали до вишу, аби ознайомити молодь з програмою «2Дипломи».

«Ми маємо хороший приклад такої співпраці. Цього року студентка нашого університету отримала диплом у Польщі за цією програмою», - наголосив Василь Франчук.

Спеціаліст з питань міжнародної співпраці Вищої школи управління охороною праці міста Катовіце Олена Кощенко поділилася з присутніми власним досвідом отримання вищої освіти у польському виші. «Навчальний заклад, який я зараз представляю, має для вас дуже гарну пропозицію щодо отримання диплому магістра. Цю програму Вища школа в Катовіцах реалізує спільно з українськими вишами з 2014 року. Вже понад 200 магістрів скористалися можливістю здобути освіту за кордоном та отримали два дипломи – український і польський».

Олена Кощенко детально розповіла про переваги міжнародної програми. «Більшість основних предметів ви будете вивчати в Україні, а отримані оцінки будуть зараховані також у польському виші. Вам потрібно буде вивчати у Польщі лише ті предмети, які стосуються спеціальності, за якою ви навчаєтеся. Ви можете також отримати паралельно дві спеціальності. Наприклад, тут ви вчитеся на менеджменті, а за кордоном - можете стати фахівцем з управління проектами чи логістики», - зазначила вона.

Представниця польського вишу зауважила, що участь у програмі відкриє для студентів чимало можливостей та перспектив, стане важливим етапом на шляху їхнього професійного зростання.