Середа, 13 вересня 2017 15:33

Вихованцям ЛьвДУВС розповіли про нові можливості антиплагіатної системи

Усім студентам здавна відома схема: зайшов у «Google», знайшов потрібну інформацію, натиснув «CTRL+C», далі «CTRL+V» – і ось реферат, курсова чи дипломна готові. Однак у ЛьвДУВС така «витівка» вже не спрацює. Про це розповіли здобувачам освітнього рівня «магістр» факультетів №6, 7 і 8 представники компанії «Плагіат» Олександр Стрямець та Анна Кузнецова. Нагадаємо, що навчальний заклад співпрацює з компанією з червня 2016 року.

Так, наші партнери з поширення академічної доброчесності розповіли про популярні методи приховування плагіату, до яких вдаватися не варто, адже система їх розпізнає: приховані символи, заміна букви одного алфавіту на інший, написання роботи складною мовою, так званим «професіоналізмом», використання різних стилів мовлення. Фахівці наголосили, що після перевірки програма надасть детальний звіт подібності, де буде вказаний відсоток використаних запозичень (кількість плагіату чи запозичених цитат не повинна перевищувати встановленого рівня оригінальності).

Старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи ЛьвДУВС Володимир Когут звернув увагу присутніх, що жодна робота не буде допущена до захисту, якщо вона не пройшла перевірку. Важливо, що всі студенти мають право двічі безкоштовно скористатися програмою. Якщо роботу необхідно перевірити втретє, то послугу слід буде оплатити.

Детальніше із Положенням про антиплагіатну систему у Львівському державному університеті внутрішніх справ усі охочі можуть ознайомитися тут.