Середа, 13 вересня 2017 15:39

Представники КМЄС вручили сертифікати випускникам тренінгу з лідерства та управління

У середу, 13 вересня, завершився черговий триденний тренінг з лідерства та управління для поліцейських від Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, що проходив на базі Львівського державного університету внутрішніх справ. По закінченні тренінгу учасники отримали сертифікати міжнародного зразка.

IMG 01

Перед початком церемонії вручення сертифікатів регіональний координатор КМЄС в Україні Матц Люнгвальд подякував представникам Львівського державного університету внутрішніх справ, Головного управління Національної поліції у Львівській області та Управління патрульної поліції м. Львова за допомогу в організації проведення тренінгу, а також усім тренерам, які якісно виконали свою роботу.

«Я щиро сподіваюсь, що ті знання, які ви отримали упродовж цих трьох днів, надовго залишаться у вас в головах. Однак, не вагайтесь звертатись до нас, якщо вам буде потрібна консультація чи допомога. Ще раз дякую усім учасникам за активну участь і бажаю успіхів у вашій управлінській діяльності», – зазначив Матц Люнгвальд.

Далі до присутніх звернулись начальник Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП у Львівській області Сергій Гривняк, заступник начальника Управління патрульної поліції у м. Львові Андрій Богуш та ректор ЛьвДУВС Роман Благута.

IMG 03

Зокрема, Сергій Гривняк зазначив, що проведення такого роду тренінгів є частиною великої програми «Зразковий відділ поліції», ініційованої КМЄС в Україні спільно з урядом Швеції: «Ми передбачаємо, що у березні наступного року програма буде реалізована. Усі ви будете працювати в оновлених підрозділах, керуватись оновленими методами роботи та формами спілкування з населенням. І тому ці тренінги слід сприймати як першопочаткові, які допоможуть вам належним чином увійти в новий режим роботи. Тож, спробуйте на практиці реалізувати ті знання, які ви отримали під час тренінгу».

«Я думаю, що кожен з вас розуміє, що участь у такого роду заходах дає можливість не лише здобути нові знання та отримати сертифікат, а й налагодити контакти з працівниками інших підрозділів, почути думки своїх колег, виробити спільні підходи, – звернувся до присутніх Роман Благута. – Очевидно, що відразу стати ефективним керівником неможливо. Для цього потрібен час і досвід. І така форма організації освітньої діяльності як тренінг, дає можливість зрозуміти як правильно влаштувати роботу в колективі, ефективно співпрацювати з керівником, колегами та підлеглими. Тож, в черговий раз висловлюю слова подяки організаторам цих освітніх заходів, участь у яких взяли і представники ЛьвДУВС».

IMG 07

Нагадаємо, що КМЄС в Україні виступила ініціатором проведення у м. Львові шести тренінгів з лідерства та управління для керівників середньої ланки. Учасниками цих тренінгів стали і 10 представників Львівського державного університету внутрішніх справ.