Вівторок, 01 жовтня 2019 14:42

Працівник патрульної поліції провів заняття для студентів ЛьвДУВС

До Львівського державного університету внутрішніх справ завітав старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції Львівської області Олександр Козлов.

На запрошення доцента кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Володимира Когута практик провів заняття для студентів факультету №3 з дисципліни «Безпека дорожнього руху».

Представник патрульної поліції розповів вихованцям вишу, що таке дорожньо-транспортна пригода. Окреслив випадки, коли настає адміністративна та кримінальна відповідальність за вчинення ДТП. Навів статистику загиблих у автопригодах на Львівщині.

Поліцейський пояснив присутнім, як відбувається фіксація порушень швидкісного режиму: «Автопатрулі виявляють такі випадки за допомогою системи TrueCam. Це лазерний пристрій, який визначає швидкість руху».

Під час лекції також обговорили причини ДТП: технічна несправність транспортного засобу, перевищення встановленої швидкості, порушення правил маневрування, недотримання дистанції, керування автомобілем у нетверезому стані, невиконання вимог сигналів світлофора.

Заняття відбувалося в інтерактивній формі. Олександр Козлов задавав присутнім різні запитання, наводив конкретні приклади ДТП й наголошував, що дотримання безпеки дорожнього руху може зберегти не одне життя.