Шаблоны Joomla 3.5

Четвер, 14 вересня 2017 11:26

У Львові презентували проект Стратегії розвитку МВС України до 2020 року

Written by
Rate this item
(0 votes)

Захід відбувся 14 вересня у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Проект стратегії презентувала заступник міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук.

На презентації були присутні голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко, заступник директора Департаменту організаційно-апаратної роботи Ірина Губенко, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Валерій Цюпа, керівники регіональних управлінь центральних органів виконавчої влади системи МВС: начальник Головного управління Національної поліції Валерій Середа, начальник Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Дмитровський, т.в.о. начальника Західного територіального управління Національної гвардії України Валерій Смолов, перший заступник начальника Головного управління Державної міграційної служби України Іванна Іваночко; керівництво Львівського державного університету внутрішніх справ і Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, а також працівники та вихованці навчальних закладів. 

«Процес реформування та побудови громадянського суспільства в Україні, утвердження верховенства права передбачає реформування правоохоронної системи, переходу від системи репресивних дій до системи надання послуг, – розпочав роботу конференції ректор ЛьвДУВС Роман Благута. – Ми вже бачимо ті позитивні кроки в цьому напрямі, і сьогодні вкрай необхідним стало вироблення Стратегії розвитку МВС України загалом і тих центральних органів виконавчої влади, що є підзвітні міністерству. Ініціативна група розробила проект такої стратегії. Вже зроблені реальні кроки до створення служб і підрозділів, однак попереду ще важка титанічна праця, яка вимагає залучення інтелектуального потенціалу практиків та науковців».

Опісля до присутніх у залі звернулась заступник міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук, яка наголосила на тому, що проект Стратегії розвитку системи МВС України до 2020 року передбачає публічне громадське обговорення, і всі охочі, ознайомившись із текстом документу, можуть надсилати свої зауваження та пропозиції на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

«Вже сьогодні за допомогою наших національних експертів і представників Консультативної місії Європейського Союзу в Україні ми розпочинаємо публічне обговорення проекту. Ми усвідомлюємо, що кінцевим споживачем того продукту, який ми будемо виробляти, є звичайна людина. Відтак, дуже актуальним і нагальним є почути думку наших громадян. Адже ми створюємо нашу безпеку разом!» – зазначила Тетяна Ковальчук. 

У ході презентації проекту Стратегії Тетяна Ковальчук звернула увагу на основні пріоритети діяльності органів системи МВС, а саме: безпечне середовище, протидія злочинності, дотримання та забезпечення прав людини органами системи МВС, ефективне інтегроване управління кордонами і збалансована міграційна політика, якість і доступність послуг, ефективне врядування, прозорість і підзвітність, розвиток кадрового потенціалу. Спікер наголосила, що лише через відомчу систему освіти, професійну підготовку кадрів, через прозору систему відбору та можливості кар’єрного зростання, впровадження сучасних методів мотивації наших працівників і збалансованої системи захисту нашого персоналу, вдасться сформувати стабільний та високопрофесійний кадровий потенціал, який здатний ефективно реагувати на виклики та загрози в сфері безпеки. Щоб життя кожного законослухняного громадянина було безпечним та комфортним.

Регіональний координатор КМЄС в Україні Матц Люнгвальд зазначив, що розробка стратегії є важливим кроком до виконання Міністерством внутрішніх справ України свого завдання щодо формування його належної політики. 

«Процес розробки цього документу – це місяці напруженої роботи, адже МВС розробляло Стратегію настільки відкрито, як ніколи раніше, за методологічної підтримки КМЄС на кожному з етапів процесу. Фактично, жодна міжнародна організації не робила такого істотного внеску в розробку Стратегії МВС. Ми пишаємось, що проект Стратегії було опубліковано для широкого загалу, адже складно переоцінити широке залучення громадськості до підготовки стратегічних документів такого масштабу. Я сподіваюсь, що громадськість надасть конструктивний відгук стосовно цього документу, щоб міністерство змогло зробити Стратегію ще більш вагомою», – наголосив Матц Люнгвальд.

Після офіційної презентації проекту Стратегії розпочала свою діяльність робоча група, до складу якої увійшли працівники усіх регіональних представництв центральних органів виконавчої влади системи МВС, в тому числі науковці ЛДУБЖД – Роман Веселівський і Андрій Саміло, та ЛьвДУВС – Данило Йосифович і Ярослав Когут. Група працюватиме упродовж дня, аби підготувати свої зауваження та пропозиції.

Read 381 times