Вівторок, 01 жовтня 2019 14:49

На факультеті психології відбулася зустріч студентів із практичним психологом Євгенією Шапочкою

На факультеті психології ЛьвДУВС відбулася зустріч із психологом, гіпнотерапевтом та спеціалістом у галузі психотерапії залежної поведінки Євгенією Шапочкою. Говорили про те, як розпочати роботу практичним психологом.

Гостя охоче ділилася зі студентами власним досвідом. Розповідала про ті труднощі, що стояли на її особистому шляху до професії та відкрила таємниці свого фаху, які осягнула шляхом спроб та помилок.

Студенти почули чимало історій з практики Євгенії Шапочки. Отримали відверті відповіді на свої запитання про роботу психолога та ще безліч цінних порад, які здобуваються лише досвідом.

Євгенія Шапочка розповіла на що варто звернути увагу психологам-початківцям, розвіяла страхи, які притаманні тим, хто робить лише перші кроки у професії та наголосила на тому, що може бути визначальним на шляху до успіху у роботі психолога.