Вівторок, 01 жовтня 2019 15:04

Вихованці ЛьвДУВС врятували життя чоловіку, вчасно надавши йому першу домедичну допомогу

(1 Vote)

Здобувачі освітнього ступеню "магістр" факультету №3 Львівського державного університету внутрішніх справ Павло Ревчук та Роман Корнійчук вчасно надали домедичну допомогу інсулінозалежному чоловіку та викликали швидку допомогу, чим врятували йому життя.

Про це ректорові ЛьвДУВС Роману Благуті написав у подяці сам чоловік.

Як розповідають юнаки, того дня вони були у друзів у одному з гуртожитків Львова. Оскільки приходили туди не вперше, тож знали вахтера пана Миколу і те, що чоловік хворіє цукровим діабетом та є інсулінозалежним.

Повертаючись від друзів, виходячи з гуртожитку хлопці помітили, що вахтеру стало погано. Ще до того, як він втратив свідомість, встиг сказати юнакам, що забув прийняти інсулін.

Оскільки у одного з хлопців був товариш із цукровим діабетом, то він знав, як зарадити інсулінозалежному хворому.

Надавши першу домедичну допомогу, юнаки викликали до гуртожитку карету швидкої.

Лікарі госпіталізували вахтера та подякували хлопцям за порятунок його життя.