Середа, 02 жовтня 2019 14:16

У ЛьвДУВС нагородили волонтерів, які опікуються ветеранами

Курсантів та студентів Львівського державного університету внутрішніх справ нагородили дипломами за активну волонтерську діяльність та проявлену доброту й милосердя до ветеранів ЛьвДУВС.

Відзнаки отримали: курсантки 3 курсу факультету №1 Яна Бляшко, Анастасія Тофанчук та Олеся Євпат; курсант 2 курсу факультету №2 Максим Зущенко, курсантка 3 курсу факультету №2 Олена Шевченко та курсантка 4 курсу факультету №2 Софія Новосад; студентка 2 курсу факультету №3 Уляна Педенко, курсантка 3 курсу факультету №3 Уляна Луцко та курсантка 4 курсу факультету №3 Діана Білич.

Нагороджував волонтерів Голова Ради ветеранів ЛьвДУВС Віктор Томас. Він подякував вихованцям вишу від імені усіх, ким постійно опікуються волонтери.

“Для нас велика радість спілкуватися з вами, - сказав Віктор Томас. - З вами ми згадуємо свою молодість. Дякую, що спілкуєтеся з ветеранами, проявляєте до них шану та повагу”.

“Ви робите дуже добру справу. А добро завжди повертається сторицею, - звернувся до волонтерів заступник Голови Ради ветеранів Дмитро Удут. - Спасибі за ваші благородні вчинки”.

Після вручення дипломів для курсантів та студентів ЛьвДУВС провели “Урок добра”, ознайомивши здобувачів вищої освіти із діяльністю міжнародної благодійної організації «Сильні духом» та закликавши не забувати про благочинність і про тих, хто щомиті потребує допомоги.