Четвер, 03 жовтня 2019 13:43

Тренерам із розробки професійних стандартів вручили сертифікати

Майже два десятки слухачів тренінгу щодо розроблення професійних стандартів отримали сьогодні сертифікати Європейського фонду освіти. Вручення документів про завершення навчання стало підсумком дводенного тренінгу, що відбувся на базі Львівського державного університету внутрішніх справ.

До присутніх звернувся проректор ЛьвДУВС Василь Франчук: “Вітаю вас із успішним закінченням тренінгу і бажаю кожному успіхів”.

Додамо, що в Україні за сприяння Європейського фонду освіти відбулося вже вісім тренінгів: навчань тренерів із розроблення професійних стандартів. Перед Львовом вони пройшли у Києві, Одесі, Коблево, Дніпрі, Запоріжжі та Харкові.

Впродовж двох днів слухачі тренінгу обговорювали професійну стандартизацію, а також створення та використання професійних стандартів у світі та Україні.

Нагадаємо, це вже не перший тренінг з цієї тематики що відбувся у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Минулоріч представники підприємств, державних установ та правоохоронних органів уже збиралися у ЛьвДУВС, аби обговорити питання розробки професійних стандартів.