П'ятниця, 04 жовтня 2019 11:07

Талановиті вихованці ЛьвДУВС влаштували свято для курсантів-першокурсників

До навчально-тренувального відділу «Верещиця» завітали представники курсантсько-студентського самоврядування.

Вихованці вишу влаштували для першокурсників яскраве дійство, подарували їм гарний настрій та море позитивних емоцій.

Відкрили концерт першокурсники факультету №2 Дмитро Геразим і Марта Дубан, які виконали пісню «Чайки».

Талановита курсантка факультету №2 Ірина Глудковська подарувала присутнім магію танцю.

Пронизливо та чуттєво студентка юридичного факультету Яніна Когут продекламувала вірш Ліни Костенко.

Слухач магістратури факультету №3 Наталія Прохорчук заспівала пісню «Повертайся живим», а також сколихнула душі юнаків та дівчат патріотичним віршем про героїв України.

Провідний фахівець відділу кадрового забезпечення Юлія Качанівська разом із слухачкою магістратури факультет №1 Вікторією Вольською виконали музичну композицію «В чистім полі».

Пісню «Травнева сповідь» подарувала залу першокурсниця факультету №2 Софія Матвійчук.

Завершили дійство курсантки факультету №2 динамічним та веселим танцем.

А ведучою на заході була курсантка 3-го курсу факультету №1 Наталія Хомич.

Молодь університету вкотре продемонструвала, що ЛьвДУВС - багатий на таланти. І активні оплески присутніх це довели.