Вівторок, 08 жовтня 2019 14:31

До Дня юриста у ЛьвДУВС відбулись святкові урочистості

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості до Дня юриста, який в Україні щороку відзначають 8 жовтня.

Із вітальним словом до студентів звернувся ректор вишу Роман Благута: «Ви ініціативна, креативна, винахідлива молодь. У вас -наша сила. Потенціал українського народу та держави - у нашій молоді, адже немає кращої інвестиції, ніж у освіту та дітей. Тож зичу вам від себе та від усього великого колективу ЛьвДУВС спраги до знань, наполегливості та старанності. Нехай вам щастить!».

Привітав присутніх на святі заступник начальника з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області Юрій Сало.

«Юстиція означає справедливість. І кожен юрист зобов'язаний захищати і відстоювати справедливість,- зазначив Юрій Сало,- тож бажаю вам мудрості у всіх ваших починаннях. А ще – наполегливості, аби всі ваші задуми втілювалися в життя».

Адвокат, член кваліфікаційно–дисциплінарної комісії Ради адвокатів Львівської області Ірина Максимишин звернулася до присутніх із побажаннями натхнення та наснаги.

«Гордо нести звання юриста, бути чесними, справедливими і своїми вчинками та порадами допомагати людям», - закликав студентів юридичного факультету начальник управління організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань Прокуратури Львівської області Володимир Рубцов.

Опісля вітальних слів ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута, перший проректор вишу Тарас Созанський, проректор Мар'ян Гурковський та декан юридичного факультету Іван Красницький вручили першокурсникам студентські квитки. Отці храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Тарас та отець Володимир провели посвяту.

Зі словами подяки до гостей звернувся першокурсник юридичного факультету Святослав Миколів.

«Вибір майбутньої професії — це вибір шляху, відповідальності, справедливості та цілеспрямованості, -зазначив він. - Нехай наші зусилля будуть винагороджені повагою і довірою людей».

Студентка третього курсу Тетяна Скільська виконала музичне привітання, а викладачам вручили нагороди у різноманітних жартівливих номінаціях. Згодом для гостей розіграли невеличке театралізоване дійство. А завершилося свято піснею від студентки юридичного факультету Валерії Яворської.