П'ятниця, 11 жовтня 2019 13:42

Присягу працівника Національної поліції сьогодні склали 345 курсантів-першокурсників ЛьвДУВС (ВІДЕО)

Урочисте складання Присяги працівника Національної поліції, приурочене Дню захисника України, відбулося у навчально-тренувальному відділі “Верещиця”.

Під звуки маршу на плац внесли прапор університету.

Курсанти присягли вірно служити українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, із гідністю нести звання поліцейського та сумлінно виконувати службові обов'язки.

Першокурсниця Вікторія Надрак була однією з тих, хто сьогодні склав Присягу.

“Це був найважливіший день у моєму житті, тому що стати поліцейським - моя велика мрія ще з дитинства, - ділиться враженнями дівчина. - Я так чекала, коли одягну погони і присягну на вірність українському народу. Для мене це надзвичайно хвилюючий момент. Я щаслива, що нарешті цей день настав. Коли я промовляла слова Присяги, в душі все перевернулося. Для мене це стало новим етапом у житті і дало поштовх до звершень - як професійних, так і особистих”.

Після складання Присяги курсантам вручили спеціальні жетони поліцейського.

Спільно виконавши Гімн України, хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які полягли за волю та незалежність України.

До обеліска правоохоронцям, загиблим у боротьбі за Батьківщину, поклали квіти.

Начальник Департаменту організаційно-апаратної роботи Міністерства внутрішніх справ України Ігор Парубочий виголосив першокурсникам привітання від Колегії Міністерства внутрішніх справ.

Олексій Сергєєв, начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування НПУ, привітав першокурсників від імені голови Національної поліції України Ігоря Клименка.

“Я радію вашому життєвому вибору, - сказав Олексій Сергєєв, - Нам потрібні чесні, мотивовані та відкриті для громади поліцейські. Переконаний, що за будь-яких обставин ви залишитеся відданими Присязі, не зрадите правді, добру та честі. Завжди будьте сміливими та гуманними. Служіть так, щоби вас поважали люди”.

Ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Роман Благута у своєму зверненні до першокурсників привітав їх від себе та великого колективу ЛьвДУВС.

“Я щиро вас вітаю з таким важливим днем у вашому житті. Днем, коли ви присягнули на вірність нашому українському народу. Слова Присяги короткі, лаконічні, зрозумілі. Але за ними важкий, тернистий шлях правоохоронця. Немає вищого блага, ніж служити своєму народу. Сьогодні ви присягнули чесно і сумлінно виконувати свої обов'язки, а, отже, поки що, чесно і сумлінно навчатися. Бо від того, наскільки ви будете фаховими поліцейськими, залежатиме утвердження верховенства права, зміцнення демократії, захист законних інтересів громадян”.

Роман Благута звернувся також до батьків першокурсників: “Я хочу вам щиро подякувати за те, що ви виховали дітей - патріотів України. Я пишаюся ними і розумію ту відповідальність, яка лежить на Львівському державному університеті внутрішніх справ, щоб забезпечити курсантам належну підготовку”.

На легку та щасливу службу курсантів благословили настоятель Храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Володимир Кепич та настоятель каплиці Покрови Пресвятої Богородиці Львівського державного університету внутрішніх справ отець Іван Ревуцький.

Музичним привітанням для присутніх стала пісня рядових поліції Мар’яни Воробчак та Христини Багрій.

Завершилося свято урочистим маршем.

Сьогодні Присягу працівника Національної поліції склали курсанти із 17 областей України.