Середа, 16 жовтня 2019 14:28

У ЛьвДУВС відбувся концерт, присвячений Дню захисника України

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся святковий концерт, присвячений Дню захисника України.

Відкрила захід курсантка 2-го курсу факультету №1 Олександра Горбан з піснею «Присягу двічі не дають».

Наступною на сцену вийшла представниця 4-го курсу факультету №2 Мар’яна Воробчак з музичною композицією «Квітуча Україна». А пісню «Україна – це ми» виконала третьокурсниця факультету №1 Христина Багрій.

Майстерним та витонченим танцем вразила всіх курсантка 3-го курсу факультету №2 Ірина Глудковська.

Ліричним твором «Над землею тумани» присутніх зачарувала студентка 3-го курсу юридичного факультету Тетяна Скільська.

До уваги глядачів також були представлені танцювальні номери хореографічого колективу університету під керівництвом Степана Беня.

Приємним бонусом в цей вечір була майстерна гра на саксофоні диригента оркестру ЛьвДУВС Ярослава Пацули.

Завершальним акордом став виступ Мар’яни Воробчак та Христини Багрій з музичним номером «Україна ненька».

А ведучий свята – провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення Віталій Бондаренко.