Середа, 16 жовтня 2019 14:38

У ЛьвДУВС відбулося засідання наукового товариства

16 жовтня у ЛьвДУВС відбулося засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад’юнктів), докторантів та молодих вчених. Перед початком роботи засідання учасники обговорили ряд організаційних питань. Так, куратор наукового товариства відділу організації наукової роботи Юлія Шевців ознайомила присутніх з інформацією про майбутні конференції, конкурси та зустрічі.

Доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Оксана Дуфенюк провела напрочуд цікаве, корисне та інтерактивне заняття на тему «Мистецтво презентації (як бути в тренді останніх мультимедійних інновацій)». Доцент кафедри поділилася з юнаками та дівчатами таємницями створення динамічної та успішної презентації.

Після цього результати свого дослідження на тему «Організаційно-правові засади протидії домашньому насильству» представила курсантка 4-го курсу факультету №3 Анюта Довганич.