Середа, 16 жовтня 2019 14:56

Для курсантів ЛьвДУВС практичне заняття провів командир роти патрульної поліції Львівщини Любомир Цісельський

Для другокурсників факультету №3 відбулося заняття, на якому навчали порядку документування найбільш характерних адміністративних порушень.

На запрошення завідувача відділення актуалізації навчання та практичної підготовки Ігоря Петрика до курсантів завітав командир першої роти третього батальйону Патрульної поліції у Львівській області Любомир Цісельський.

Спершу вихованці ЛьвДУВС мали нагоду поспілкуватися з Любомиром Цісельським в університетській аудиторії. Дізналися чимало корисного про ті адміністративні порушення, з якими щодня зустрічається працівник патрульної поліції. Йшлося, зокрема, і про специфіку складання протоколу про порушення правил дорожнього руху і оформлення ДТП. Окремо зупинилися на обговоренні порядку адміністративного затримання.

Говорили про кваліфікації правопорушень. Загострили увагу на тому, як виявити правопорушення, зафіксувати майбутню доказову базу і зуміти її правильно використати.

Курсанти активно долучалися до дискусії, ставили запитання. Адже чимало з них вже бачать себе у майбутньому в патрульній поліції.

Згодом заняття продовжилося на плацу університету. Тут курсанти розглядали схеми ДТП. На інсценованих випадках дорожньо-транспортних пригод навчалися приймати правильні рішення у реальних умовах.

А ще, аби закріпити почуте та побачене на заняттях, курсанти долучаються до нарядів патрульної поліції, що виїжджають на ДТП. І там набувають практичні навички з оформлення матеріалів адміністративних правопорушень.