15 листопада відбудеться науково-практичний семінар «Соціальні, економічні та психологічні аспекти діяльності Національної поліції України»

Запрошуємо до участі у засіданні науково-практичного семінару «Соціальні, економічні та психологічні аспекти діяльності Національної поліції України», який відбудеться 15 листопада. Місце проведення заходу: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Початок роботи: 15.00 год.

Напрями роботи:

1.  Психологічне забезпечення діяльності Національної поліції.
  2. Соціальні аспекти взаємодії поліції та населення.
  3. Соціально-психологічні та економічні аспекти реформування Національної поліції.
  4. Діяльність правоохоронних органів з протидії правопорушенням у сфері економіки.
  5. Педагогічні та психологічні фактори в роботі правоохоронних органів.
  6. Роль психопрофілактики у сфері діяльності Національної поліції.

До участі у засіданні запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, працівники практичних підрозділів Національної поліції та МВС України, фахівці державних і недержавних установ та організацій, які займаються зазначеною проблематикою, ад’юнкти (аспіранти), здобувачі вищої освіти.

Заявку на участь у науково-практичному заході просимо до 7 листопада подати на кафедру соціальних дисциплін факультету № 3 за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Е-mail: кЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Додаткову інформацію та заявку на участь можна знайти за посиланням.