У 2019-2020 навчальному році буде проводитись XX Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Студенти беруть участь у трьох етапах Конкурсу: у закладі вищої освіти, в обласному та підсумковому етапах.

Учасниками другого-третього етапів Конкурсу стають переможці, які посіли 1-3 місця у таких категоріях:

• студенти педагогічних коледжів;
  • студенти закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів;
  • студенти філологічних факультетів закладів вищої освіти;
  • студенти закладів вищої освіти та курсанти закладів вищої освіти, крім тих закладів, що підпорядковані Міністерству оборони України.

Обласний етап Конкурсу буде проводитись 23 листопада 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Просимо до 20 листопада 2019 року надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявку на участь.

Заявку на участь та додаткову інформацію можна знайти за посиланням.