Середа, 30 жовтня 2019 12:01

Ілона Лисюк – «Міс ЛьвДУВС-2019»

29 жовтня у Львівському палаці залізничників відбувся конкурс «Міс ЛьвДУВС» 2019 року. Сотні глядачів цього дня бурхливими оплесками прийшли підтримати 12 красунь – представниць усіх факультетів Львівського державного університету внутрішніх справ.

Ведучі свята провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення ЛьвДУВС Юлія Качанівська, слухач освітнього ступеня «магістр» факультету №1 Вікторія Вольська та співак, актор, телеведучий, фіналіст талант-шоу «Х-фактор» Дмитро Хвостенко з перших хвилин налаштували зал на відмінний настрій.

Членами журі, які оцінювали таланти дівчат, були: проректор ЛьвДУВС Мар’ян Гурковський; генеральний директор телеканалу «ПравдаТУТ Львів» Богдан Слепокура; власник мережі безкоштовної доставки їжі «Квадрат суші і піца» Святослав Галема; виконавчий директор топової студії краси міста «Бров бар Львів» Вероніка Садова; резидент «LvivCityStandUp», ведучий, учасник гурту «KM» Коля Капішон; засновниця студії йоги «Wake up», співзасновниця бренду спортивного одягу «ЙОГА САДХАНА», тренер у напрямку «Хатха-Йоги» Ольга Вінярська-Пляшечко; радіоведучий, співак, учасник 8 сезону шоу «Голос країни» та цьогорічний учасник талант шоу «Х фактор» Зіновій Карач, автор та актор Першого україномовного гуморшоу «Вар’яти шоу» Володимир Жогло; Заступник декана Львівської філії Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. ак. В.Лазаряна Микола Баб’як; учасниця Lviv fashion week, професійна модель, яка дефілювала на подіумах у Шанхаї, співпрацювала із світовим брендом Calvin Klein, випускниця ЛьвДУВС Аліна Мандибура.

Переможців журі визначало за результатами шести конкурсах. Традиційно свято краси та вишуканості стартувало з представлення. Учасниці впевнено виходили на сцену, підтверджуючи, що кожна з них гідна перемоги, а ведучі розповідали коротку презентацію про їхні захоплення та мрії.

Наступним був конкурс під назвою «Народний стиль». Красуні демонстрували присутнім самобутній національний одяг, який є джерелом пізнання етнічної культури українців.

Далі розпочався інтелектуальний конкурс – «Інтерв’ю». Учасниці відповідали на цікаві та подекуди каверзні питання авторства Юрія Кіцула. Конкурс провів провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення ЛьвДУВС Віталій Бондаренко.

Після цього конкурсантки продемонстрували присутнім свої таланти. Вони вражали журі своєю харизмою, грацією, чарівністю, оригінальними хореографічними постановками в різних стилях. Дівчата співали, декламували вірші та навіть грали на музичних інструментах.

Під час «Пляжного конкурсу» красуні дефілювали залом у купальниках.

Завершальний етап – дефіле у вечірніх сукнях. Конкурсантки чарували глядачів своєю жіночністю, вишуканістю та красою.

У перервах між конкурсами присутніх розважали запрошені гості. Так, танцювальним номером вражали чемпіонки міжнародних турнірів з художньої гімнастики, вихованки спортивної школи «Динамо» Аня та Віола. Зачарували публіку співом Дмитро Хвостенко та Зіновій Карач. Неймовірними жартами та харизмою заполонили серця глядачів актор, фіналіст шоу «Комік на мільйон», резидент першої україномовної стендап-комедії Максим Кравець, а також стендапери Богдан Вахнич та Христина Чайка. А дует «Stop time» у складі диригента оркестру ЛьвДУВС Ярослава та Назара Пацули подарував присутнім музичну насолоду.

Перед початком нагородження присутніх привітав ректор ЛьвДУВС Роман Благута. Він подякував організаторам дійства, а також звернувся до конкурсанток й відзначив, що вони зробили великий крок вперед, адже перемогли свій страх та труднощі на шляху до омріяної мети.

За підсумками конкурсів володаркою звання «Міс ЛьвДУВС-2019» журі обрало студентку факультету управління та економічної безпеки Ілону Лисюк, яка обожнює подорожувати, займатися спортом та готувати. Її життєвий девіз: «Нехай твоя посмішка змінить світ, але не дозволяй світу змінити твою посмішку!». Ми також вітаємо студенток факультету психології Ірену Ільницьку та Анну Біловус, які стали І та ІІ віцеміс ЛьвДУВС.

Дівчата також отримали перемогу у номінаціях:

«Міс посмішка» – курсантка факультету №3 Марія Семчишин;
«Міс спорт» – студентка факультету психології Анна Біловус;
«Міс чарівність» – студентка факультету психології Ірена Ільницька;
«Міс елегантність» – студентка юридичного факультету Франческа Горелікова;
«Міс креативність» – студентка факультету управління та економічної безпеки Катерина Павула;
«Міс грація» – курсантка факультету №2 Мар’яна Воробчак;
«Міс ерудованість» – курсантка факультету №1 Христина Багрій;
«Міс талант» – курсантка факультету №2 Ірина Глудковська;
«Міс ніжність» – курсантка факультету №3 Анастасія Щудлик;
«Міс загадковість» – студентка юридичного факультету Тетяна Скільська;
«Міс стиль» – курсантка факультету №1 Вероніка Валько;
«Міс бікіні» – студентка факультету управління та економічної безпеки Ілона Лисюк;
«Міс фотогенічність» – студентка факультету управління та економічної безпеки Катерина Павула;
«Міс глядацьких симпатій» – курсантка факультету №1 Вероніка Валько.

А ми вкотре хочемо подякувати партнерам і спонсорам конкурсу «Міс-ЛьвДУВС»: генеральному спонсору – Квадрат Суші і Піца, партнерам Lviv city stand up, ресторану «Високий Замок, студії «Йога SADHANA LVIV, студії нігтьового дизайну «Di lux», модельній школі «А-моделс», студії краси «Бров бар Львів», центру нарощення вій «Lash by roma», б’юті бренду «Ейвон», лаундж бару «ДИРА», студії краси «Kluchnuk and Miss Mia studio», салонам чоловічого та жіночого одягу «Андреас Моськін» та «ХАРВІ», візажисту Юлії Чайкіній, фотографу Олесю Кучерявому, весільному салону «Престиж», солодощам Crumbs_Lviv, салону вечірніх суконь «Farinelli showroom», відеографу Ігорю Фітелю.

Більше фото - на сторінці університету в Facebook