Четвер, 31 жовтня 2019 08:55

Курсанти навчалися виявляти приховані сліди крові

Для курсантів 4-го курсу факультету №1 провели інтерактивне заняття щодо особливостей виявлення, забору та упакування об’єктів біологічного походження з дисципліни «Судова медицина та психіатрія».

Доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Олександра Захарова навчала курсантів встановлювати за допомогою експрес-тесту наявність слідів гемоглобіну людини при огляді місця події.

Вихованці вишу також застосовували реагенти для пошуку слідів крові, які піддавалися замиванню, затиранню або зафарбовуванню. Реактив розпилювали на поверхню з відстані не менше 50 см. Потім використовували ультрафіолетове освітлення. Блакитний колір означав позитивний результат.

Увага здобувачів, окрім цього, акцентувалась на правильному заборі та упакуванні слідової інформації.