П'ятниця, 01 листопада 2019 07:43

Про умови навчання у ЛьвДУВС довідалися школярі Стрийського району

Усе більше старшокласників мають змогу дізнатися про Львівський державний університет внутрішніх справ та поспілкуватися з представниками вишу. Такі зустрічі, без сумніву, допомагають учням зорієнтуватися у виборі майбутньої професії та довідатись, які кроки слід зробити, аби вступити до ЛьвДУВС.1
Днями декан факультету управління та економічної безпеки Ірина Ревак та доцент кафедри менеджменту Мар’яна Верескля побували у декількох школах Стрийського району. Організувала зустрічі заступник декана цього факультету Наталія Наконечна.

Представниці вишу розповіли учням про умови навчання у ЛьвДУВС. Підкреслили, що у цьому університеті вони зможуть здобути знання у галузі управління, економіки, права та психології. Також зазначили, що викладачі – відкриті до інновацій та партнерського формату відносин зі студентами.
Насамкінець зустрічі школярі отримали профорієнтаційну продукцію – буклети «Моя майбутня професія» та листівки з інформацією про ЛьвДУВС.