Понеділок, 04 листопада 2019 12:54

У ЛьвДУВС відбулося чергове засідання ректорату

Перед початком засідання ректор університету полковник поліції Роман Благута привітав із днем народження т.в.о завідувача кафедри кримінального процесу та криміналістики Руслана Шехавцова та т.в.о. завідувача кафедри соціальних дисциплін Ярослава Когута. Очільник вишу побажав їм міцного здоров’я, добра, успіху та всіх гараздів.

Про проведену роботу та заплановані цього тижня заходи розповіли перший проректор ЛьвДУВС полковник поліції Тарас Созанський, проректори Мар’ян Гурковський та Василь Струс.

Зокрема, Мар’ян Гурковський зазначив, що 5 листопада відбудеться зустріч представників Консультативної місії Європейського Союзу в Україні з курсантами факультету №3. Міжнародні фахівці ознайомлять молоде покоління поліцейських із принципами community policing, розкажуть, як налагодити ефективні партнерські взаємини з громадою.

Проректорка ЛьвДУВС Ольга Балинська наголосила, що 8 листопада заплановано проведення міжнародної науково-практичної конференції «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах». Цього ж дня також відбудеться круглий стіл щодо визначення корупційних ризиків у діяльності МВС, шляхів запобігання та протидії корупції.

Проректор вишу Василь Франчук прозвітував про проведені профорієнтаційні заходи.

Окрім цього, заступник начальника відділу організації наукової роботи Галина Савчин ознайомила присутніх із виконанням плану науково-дослідної роботи.