Середа, 06 листопада 2019 13:58

«Подорож» у таємничу країну сновидінь: на факультеті психології відбулись заняття з арттерапії

На факультеті психології ЛьвДУВС впродовж двох днів відбувалася п’ята арттерапевтична сесія. Захід проходив у рамках факультативного курсу «Використання арттерапії в роботі практичного психолога і соціального педагога».

Арттерапевти Роман та Людмила Підлипні ознайомили учасників курсу з основними підходами у роботі зі сновидіннями. Вони акцентували увагу на їх інформативності та ресурсності, оскільки сни містять чимало «закодованих» символів, які транслюють важливі посилання для свідомості.

Сон – безцінний носій знань та енергії для кожної людини. Учасники сеансу переконалися, що за допомогою сновидінь можна вирішити деякі проблеми або ж змінити поведінку індивіда.

Особливі емоції відчули присутні, працюючи над техніками «Антисон», пошуку асоціацій, психодраматичної постановки сну.

У підсумку арттерапевтичної сесії учасники поділилися позитивними враженнями й відмітили, що збагатили свою професійну скриньку новими знаннями та навичками.

За інформацією факультету психології ЛьвДУВС