Середа, 06 листопада 2019 14:17

Курсанти факультету №3 дізналися, як протидіяти домашньому насильству

Про найбільш розповсюджені форми домашнього насильства та випадки, з якими найчастіше стикаються поліцейські розповів інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Львівщини Олег Мельник. Він ознайомив курсантів зі змінами у законодавстві та звернув увагу на відповідальність, до якої можуть притягнути кривдника.

Олег Мельник зазначив, що найбільш поширеною формою домашнього насильства є психологічне. Він наголосив, що всупереч стереотипам, постраждалими від такого насилля можуть бути не лише жінки, але й чоловіки. Від психологічного насильства часто страждають діти. А погрози, залякування та приниження можуть мати незворотні наслідки для дитячої психіки.

Патрульний також розповів про інші форми домашнього насильства – економічне, фізичне та сексуальне, навів конкретні приклади таких дій. Він зауважив, що на повідомлення про випадки домашнього насильства тепер виїжджає екіпаж патрульної поліції ПОЛІНА. До складу цього патруля увійшли працівники, які мають спеціальні підготовку та пройшли навчання на базі ЛьвДУВС.

Олег Мельник пояснив курсантам, що таке терміновий заборонний припис та коли саме патрульні можуть застосувати його до кривдника.

Насамкінець присутні переглянули та обговорили відеоролики про різні форми домашнього насильства.