Середа, 06 листопада 2019 15:09

Профорієнтаційна робота триває

Сьогодні до ЛьвДУВС завітали учні вищого професійного училища №29 міста Львова. Близько півсотні юнаків та дівчат дізналися про умови навчання у виші, побували у стрілецькому тирі та на криміналістичному полігоні.

Таку цікаву екскурсію для молоді організував доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3 Микола Моргун.

Учні поспілкувалися з керівником відділу профорієнтаційної роботи Романом Яновичем та провідним фахівцем цього підрозділу Ігорем Єсипом. Вони розказали гостям про кожен із факультетів, продемонстували презентаційний відеоролик про ЛьвДУВС. Вихованці училища також отримали буклети з інформацією про університет.

Після цього учні вирушили до стрілецького тиру, де їм розповіли, як проводяться заняття із вогневої підготовки для курсантів. А на криміналістичному полігоні для гостей влаштували захопливу «подорож» у світ науки криміналістики.