Середа, 06 листопада 2019 15:35

Вихованці вишу завітали до управління патрульної поліції Львівщини

Здобувачі освітнього ступеня «магістр» факультету №3 ЛьвДУВС спільно з доцентом кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Олександрою Хитрою побували в управлінні патрульної поліції Львівщини.

Поліцейські провели для вихованців вишу ознайомче заняття у рамках вивчення дисципліни «Кваліфікація адміністративних правопорушень», а також зробили невеличку екскурсію управлінням.

Патрульні розповіли про особливості їх щоденної роботи, продемонстрували обладнання службового автотранспорту. Юнакам та дівчатам також показали планшет, який має доступ до необхідних баз даних, що значно полегшує роботу поліцейських. Розповіли про пристрій «Драгер», за допомогою якого можна визначити рівень алкогольного сп’яніння у водіїв.

Загалом, візит видався цікавим та корисним. Вихованці вишу дізналися багато нового та побачили роботу поліцейських зсередини. Окрім цього, отримали приємний подарунок від патрульних - світлоповертаючий жилет.