15 грудня відбудеться регіональна науково-практична конференція «Теоретико-прикладні проблеми правового регулювання в Україні»

Факультет № 6 (юридичний) Львівського державного університету внутрішніх справ запрошує Вас взяти участь у роботі регіональної науково-практичної конференції «Теоретико-прикладні проблеми правового регулювання в Україні», яка відбудеться 15 грудня 2017 року за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 9. Початок – 11.00 год.

Напрями роботи конференції:

1) правові засади забезпечення прав і свобод людини та громадянина в контексті конституційної реформи в Україні;
2) теоретико-правові проблеми державного регулювання господарської діяльності в умовах Євроінтеграції;
3) проблеми правового регулювання приватних правовідносин в Україні;
4) проблеми підвищення ефективності протидії злочинності.

Для участі в роботі регіональної науково-практичної конференції запрошуються науковці і юристи-практики, здобувачі вищої освіти, представники правоохоронних та правозахисних структур, зацікавлені в обговоренні зазначеної проблематики.

Для участі у конференції необхідно до 13 листопада 2017 року подати на факультет № 6 (юридичного) за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 9 або надіслати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:
1. Заявку на участь у конференції за формою, що додається.
2. Електронний варіант тез доповіді.
3. Відскановану копію рецензії наукового керівника (для осіб, які не мають наукового ступеня).

Детальніше в інформаційному повідомленні.